» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotoForum.cz

info

Senzace: Biaggi nazpět v paddocku GP!

21.09.2018

Pětinásobný vítěz Grand Prix Peter Öttl a čtyřnásobný mistr světa Max Biaggi se postarali o přestupovou podzimní senzaci: Společně vytvořili závodní stáj v MS-Moto3 a ještě větší senzací je jezdec této stáje. (Jiří Mikšík)

 

Na čele Marquez, 18. Abraham

21.09.2018

Nejrychlejším pilotem «premier class» byl v pátek obhájce loňského vítězství a lídr šampionátu, úřadující mistr světa Marc Marquez s motocyklem Honda časem 1:47.382 min. Za ním skončil další lokalmatador Jorge Lorenzo (+0.138) , třetí se umístil Andrea Dovizioso (+0.453), oba na Ducati. (Jiří Mikšík)

 

V prostřední kubatuře lídrem Schrötter

21.09.2018

První dva volné tréninky má pochopitelně za sebou i prostřední kubatura Grand Prix. Na čele jsou dle očekávání protagonisté poslední Grand Prix v Misanu, Němec Marcel Schrötter a Ital Francesco Bagnaia. (Jiří Mikšík)

 

Pátku vévodil Bastianini, 9. Kornfeil

21.09.2018

Nejrychlejším jezdcem nejslabší objemové kubatury byl v pátek na okruhu MotorLand Aragon Ital Enea Bastianini na Hondě, druhý se umístil Argentinec Gabriel Rodrigo s KTM a třetím další Ital Nicolo Bulega s KTM. (Jiří Mikšík)

 

Na čele čtyři Ducati, 15. Abraham

21.09.2018

Jezdci s motocykly Ducati v pořadí Andrea Dovizioso, Danilo Petrucci, Jack Miller a Jorge Lorenzo dominovali v prvním volném tréninku královské kubatury MotoGP v Aragónu. Velmi dobře si ale vedl i Karel Abraham, který po dopoledním tréninku uzavíral Top-15. (Jiří Mikšík)

 

Kornfeil nejrychlejší, ale po crashi na nosítkách

21.09.2018

V úvodním tréninku Moto3 byl v Aragónu nejrychlejší Jakub Kornfeil, bohužel ale v následujícím kole havaroval (měl dva nejrychlejší mezičasy) a vrazil do ohraničení tratě. Potom byl odnesen na nosítkách do Medical Center. (Jiří Mikšík)

 

Kornfeil nejrychlejší, ale s nepříjemným crashem

21.09.2018

V úvodním tréninku Moto3 byl v Aragónu nejrychlejší Jakub Kornfeil, bohužel ale v následujícím kole havaroval (měl dva nejrychlejší mezičasy) a vrazil v plné jízdě do ohraničení tratě. Potom byl odnesen na nosítkách do Medical Center. (Jiří Mikšík)

 

Podzimní akce Husqvarna: s nákupem Vitpilena a Svarpilena získáš speciální dárek

21.09.2018

Při koupi nových modelů Vitpilen a Svartpilen získáte poukaz na nákup originálního oblečení a doplňků Husqvarna. Vylaďte se k vašemu motocyklu a tvořte dokonalý pár. Sdílejte svůj příběh na sociálních médiích. (Motoforum.cz)

 

Aragón: Zatáčka 10 se nyní jmenuje «Marc Márquez Corner»

21.09.2018

Od roku 2010 se závodí na moderním španělském okruhu MotorLand Aragón. A nikdo zde nevyhrál vícekrát, než aktuální mistr světa v «premier class» Marc Marquez. Ten kromě tří trumfů v kubatuře MotoGP, zde dokázal vyhrál ještě jednou i závod Moto2. (Jiří Mikšík)

 

Potvrdí Marquez svou suverenitu? Nebo vyhraje Ducati?

20.09.2018

S náskokem 67 bodů přijíždí na svůj oblíbený okruh mistr světa Marc Marquez, vítěz 2013, 2016 a 2017. Už na druhé místo se dostal Andrea Dovizioso s Ducati, zatímco na třetí klesl - o pouhé 3 body - Valentino Rossi, který zde ostatně stejně jako «Dovi», nikdy nevyhrál. (Jiří Mikšík)

 
1 2 3 ... 603
reklama
Čištění DPF

Máte problém s DPF? Vyřešte jej pomocí čištění DPF a ušetřete.

Tvorba webových stránek

Levné webové stránky na systému Saywebpage

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

prostor pro Vaši reklamu