» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotoForum.cz

info

Marc Marquez vyhrál festival pádů, Abraham crash

16.06.2019

Třetí vítězství domácího jezdce viděli dnes diváci v královské kubatuře, když mistr světa Marc Marquez vyhrál závod MotoGP. Na stupních vítězů ho doplnili Rookie Fabio Quartararo a vítěz z Mugella Danilo Petrucci. (Jiří Mikšík)

 

Alex Marquez chce získat mistrovský titul

16.06.2019

Další španělské vítězství viděli diváci na okruhu «Circuit de Barcelona-Catalunya» v Montmeló, když závod prostřední kubatury vyhrál Alex Marquez. Na stupních vítězů ještě stáli Švýcar Thomas Lüthi a další domácí pilot Jorge Navarro. (Jiří Mikšík)

 

Moto3 vyhrál v Katalánsku Ramirez, 10. Kornfeil, Salač out

16.06.2019

Závod nejslabší objemové kubatury na okruhu «Circuit de Barcelona-Catalunya» v Montmeló, kde se jede «Gran Premi Monster Energy de Catalunya», vyhrál domácí jezdec Marcos Ramirez před svým krajanem a lídrem šampionátu Aronem Canetem a Rookiem Celestinem Viettim. (Jiří Mikšík)

 

Maverick Vinales potrestán posunutím o 3 místa

16.06.2019

FIM Stewards Panel, který tvoří ředitel závodu Bill Cumbow a oba stewardi FIM Freddie Spencer a Ralph Bohnhorst, rozhodli o následujícím potrestání Viňalese: (Jiří Mikšík)

 

Druhé letošní Pole Position získal Quartararo, 15. Abraham

15.06.2019

Pole Position pro zítřejší závod GP Katalánska si vyjel Rookie Fabio Quartararo (Yamaha), bylo to už jeho druhé letošní. Spolu s ním budou v první řadě na gridu stát lídr šampionátu Marc Marquez (Honda) a Maverick Viňales. Skvěle si vedl Čech Karel Abraham - 15. místo a 5. řada startovního roštu. (Jiří Mikšík)

 

Pole-Position v Moto2 získal Augusto Fernandez

15.06.2019

Pole Position v prostřední třídě pro Grand Prix Katalánska na okruhu «Circuit de Barcelona-Catalunya» si vyjel lokalmatador Augusto Fernandez, toho v první řadě doplní Thomas Lüthi a Sam Lowes. (Jiří Mikšík)

 

Pole-Position v Moto3 patří Rodrigovi, 26. Kornfeil, 30. Salač

15.06.2019

V nejslabší objemové kubatuře si Pole Position vyjel Argentinec Gabriel Rodrigo, toho v první řadě startovního roštu doplní japonský Rookie Ai Ogura a vítěz z Mugella Tony Arbolino. (Jiří Mikšík)

 

BSB pokračuje závodem na okruhu Brands Hatch

14.06.2019

Čtvrtý závodní víkend Bennetts British Superbike Championshipu 2019 se koná na okruhu Brands Hatch. Nejrychlejším byl v pátek v obou trénincích Josh Brookes. (Jiří Mikšík)

 

V MotoGP lídrem Quartararo, 12. Abraham!

14.06.2019

V královské kubatuře MotoGP se naopak rychleji jezdilo odpoledne, pouze lídr šampionátu Marc Marquez se nezlepšil a jeho dopolední čas ho v přehledu výkonů FP1/FP2 zařadil na 8. pozici, když odpoledne se umístil až jako 17. Velmi dobře ovšem jezdil Karel Abraham, po pátku na skvělém 12. místě. (Jiří Mikšík)

 

V Moto2 Lüthi před A. Marquezem a Navarrem

14.06.2019

V prostřední kubatuře se rychleji jezdilo v FP1, když Top-3 jezdců Moto2 bylo totožné s dopoledním pořadí: Nejrychlejší Thomas Lüthi a dále Alex Marquez a Jorge Navarro. Teprve na 4. místě se umístil odpoledne nejrychlejší Augusto Fernandez a Top-5 uzavřel svým ranním časem Rookie Enea Bastianini. (Jiří Mikšík)

 
1 2 3 ... 749
reklama
Tvorba webových stránek

Levné webové stránky na systému Saywebpage

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!