» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotoForum.cz

info

Stefan Bradl nahradí Jorge Lorenza

22.01.2019

Německý testovací pilot HRC Stefan Bradl nahradí na testech v Sepangu zraněného jezdce továrního týmu Repsol Honda Jorge Lorenza ze Španělska. (Jiří Mikšík)

 

V Jerezu už od středy testy WorldSBK!

22.01.2019

S výjimkou továrního týmu Hondy-Moriwaki uvidíme tento týden na okruhu Circuito de Jerez všechny špičkové týmy šampionátu MS-Superbike. A především na některé účastníky bude zaměřena mimořádná pozornost. (Jiří Mikšík)

 

Ducati má tabákovou reklamu, je to vůbec povoleno?

22.01.2019

Ducati nenašla mezery nejen v technickém reglementu MotoGP, nyní našla způsob, jak obejít zákaz tabákových reklam! (Jiří Mikšík)

 

V Grand Prix pojede 28% z Red Bull Rookies Cupu

22.01.2019

Absolventi Red Bull Rookies Cupu vytvoří 2019 skoro 28% celkového startovního pole, Can Öncü je jedním ze 14 ex-Rookies v kubatuře Moto3, Johann Zarco dostal společnost v MS-MotoGP. (Jiří Mikšík)

 

Harley-Davidson: koncept elektroskútru

22.01.2019

Vloni v létě americký výrobce představil své smělé plány do budoucna a mezi nimi se objevili i náčrtky elektrického skútru. Před pár dny nám předvedli, že neusnuli na vavřínech a jsou zase o krok dál. Představili první reálný koncept elektrického skútru. (Gabriela Pospíšilová)

 

Lorenzo nebude v Sepangu testovat

21.01.2019

Tovární pilot týmu Repsol-Honda Jorge Lorenzo byl dnes úspěšně operován u Dr. Mira v Barceloně, když si před tím při kondičním tréninku zlomil levé zápěstí, konkrétně člunkovitou kost. (Jiří Mikšík)

 

Xavi Simeon: Pád až na samé dno - z MotoGP až do EWC

21.01.2019

29-letý Belgičan Xavier Simeon zažil pád z absolutního vrcholu až na samé dno propasti motocyklového závodění, když 2018 ještě závodil v «premier class» MotoGP, letos ho čeká pouze šampionát EWC, tedy MS-Endurance. (Jiří Mikšík)

 

Třetí kapitola WorldSBK, Reovo království

21.01.2019

Třetí kapitola šampionátu WorldSBK se dá také nazvat královstvím Jonathana Rey, ovšem nezapomenutelně se do ní zapsaly i jména Maxe Biaggiho, Toma Sykese, Sylvaina Guintoliho a také Čecha Jakuba Smrže. (Jiří Mikšík)

 

Třetí dekáda WorldSBK je Reovým královstvím

21.01.2019

Třetí kapitola šampionátu WorldSBK se dá také nazvat dekádou Jonathana Rey, ovšem nezapomenutelně se do ní zapsala i jména Maxe Biaggiho, Toma Sykese, Carlos Checy, Sylvaina Guintoliho a také Čecha Jakuba Smrže. (Jiří Mikšík)

 

Departed od Custom Works Zon: s novým dvouválcem od BMW

21.01.2019

Poněkud netradiční formu zvolilo BMW Motorrad k představení nového konceptu motoru boxer. Oslovili celosvětově uznávanou japonskou firmu Custom Works Zon, poskytli jim prototyp motoru a nechali je vymyslet, jaký obal tomuto dvouválcovému srdci vymyslí. (Gabriela Pospíšilová)

 
1 2 3 ... 673
reklama
Tvorba webových stránek

Levné webové stránky na systému Saywebpage

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!