» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotoForum.cz

info

Harley-Davidson Softail Standard 2020: stylový bobber

25.02.2020

Nový model Harley-Davidson Softail Standard v klasické černé barvě Vivid Black doplněné zářícími chromy a leštěnými povrchy je povedeným ztělesněním představy, jak by měl vypadat ten pravý Harley. (Motoforum.cz)

 

Skončily testy WorldSBK na Phillip Islandu

25.02.2020

Dvoudenní testy před letošní sezónou MS-Superbike se skončily na Phillip Islandu. Druhý den byl nejrychlejším Jonathan Rea (Kawasaki), druhý skončil Loris Baz se satelitním motocyklem Yamaha a třetí Tom Sykes na BMW. (Jiří Mikšík)

 

Suverenní Locatelli dominoval testům WorldSSP

25.02.2020

Rookie kubatury Supersport Andrea Locatelli dominoval suverénně testům na Phillip Islandu. Druhý skončil mistr světa Randy Krummenacher a třetím byl favorizovaný Francouz Jules Cluzel. (Jiří Mikšík)

 

Rea potvrdil svou sílu

25.02.2020

Ve třetí části testování potvrdil mistr světa Jonathan Rea svou pozici nejlepšího jezdce 19 členného startovního pole, nejlepší Yamahu pilotoval Loris Baz, opět se dařilo Tomu Sykesovi. Na trať pak vůbec nevyjel Takumi Takahashi. (Jiří Mikšík)

 

Maverick Viňales zakončil testy v Kataru jako nejlepší

24.02.2020

Maverick Viňales byl nejrychlejším pilotem posledního dne testů královské kubatury v katarském Losailu. V Top-4 časové tabulky byli z jezdců s motocykly Yamaha ještě druhý Franco Morbidelli a čtvrtý Fabio Quartararo. (Jiří Mikšík)

 

Na čele testů WorldSBK Razgatlioglu

24.02.2020

Druhou část testování MS-Superbike na Phillip Islnadu provázelo mrholení, takže prvních 50 minut na trať nikdo ani nevyjel. Pak ovšem vykouklo slunce a 33 minut před koncem pondělního testování 10 z 19 pilotů dokázalo své časy zlepšit. (Jiří Mikšík)

 

WorldSSP 1. den testů

24.02.2020

První den testů MS-Supersport je za námi, nejrychlejším byl Rookie této kubatury Andrea Locatelli (Yamaha) z Itálie, druhý se umístil úřadující mistr světa Randy Krummenacher (MV Agusta) a třetím Krummiho týmový kolega Raffaele De Rosa. (Jiří Mikšík)

 

Czech Custom Grand Prix 2020: soutěžní výstava přestaveb na Motosalonu

24.02.2020

Mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix 2020 bude poprvé součástí motocyklového veletrhu Motosalon. V čele pořadatelského týmu je Ondřej Hrůza, který spolu se svým týmem stál posledních patnáct let za jinou akcí s názvem Bohemian Custom Bike. (Motoforum.cz)

 

Na čele zatím Tom Sykes

24.02.2020

45 minut před koncem musela být první část testování kubatury Superbike přerušena kvůli požáru Takahashiho motocyklu Honda a zatáčky 3 a 4 musely být kompletně vyčištěny. Zbývající čas už potom nahrazen nebyl. (Jiří Mikšík)

 

Takahashiho Honda v plamenech

24.02.2020

Japonec Takumi Takahashi z týmu MIE Racing měl hned v první části testování kubatury Superbike na Phillip Islandu - ve svém 3. kole - poruchu motocyklu Honda. (Jiří Mikšík)

 
1 2 3 ... 889
reklama
Autopůjčovna Praha

Pokud máte auto v autoservisu a potřebujete jezdit, kontaktuje nás.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!