» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

Rossi-Yamaha.cz

info

Velká Cena Katalánska MotoGP 2020

27.09.2020

Na start osmého závodu sezóny MotoGP, Velkou Cenu Katalánska, se do první řady postavili tři Yamahy s Francem Morbidellim, Fabiem Quartararem a Valentinem Rossim. Do druhé řady se za ně seřadili Jack Miller, Maverick Vinales a Johann Zarco. Protože byly teploty na okruhu o něco nižší, než na sobotní kvalifikaci a asfalt měl jen 21°C, […] The post Velká Cena Katalánska MotoGP 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Sobotní tréninky a kvalifikace – Katalánsko 2020

26.09.2020

Během polední pauzy byla již konečně oficiálně zveřejněna informace o tom, že Valentino Rossi podepsal na příští rok smlouvu u satelitního týmu Yamahy SIC Petronas. Šéf týmu Razlan Razali k tomu uvedl: “Za tým Petronas a všechny jeho partnery chci říci, že je pro nás absolutní ctí přivítat v našem týmu Valentina Rossiho, ikonického jezdce […] The post Sobotní tréninky a kvalifikace – Katalánsko 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Páteční tréninky MotoGP – Katalánsko 2020

25.09.2020

Na první páteční trénink před osmým závodem sezóny MotoGP 2020, Velkou Cenu Katalánska na okruhu v Barceloně, bylo na okruhu relativně příjemné počasí s teplotami okolo 20°C, ale celkem silným větrem.  Po prvních výjezdech na trať se vedení průběžného pořadí ujal Fabio Quartararo před Maverickem Vinalesem, Francem Morbidellim a Valentinem Rossim, když všechny čtyři Yamahy […] The post Páteční tréninky MotoGP - Katalánsko 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Valentino Rossi: “Doufám, že to o víkendu podepíšeme.”

24.09.2020

V souladu s tím, co neoficiálně proběhlo médii v minulých dnech, je Valentino Rossi a tým SIC Petronas před podpisem smlouvy, ke kterému by mělo dojít tento týden. Postupně vychází najevo další detaily ostře sledovaného kontraktu, ke kterým Valentino v Barceloně při rozhovorech s novináři uvedl: “Zkoušeli jsme to podepsat minulý týden, protože je už […] The post Valentino Rossi: "Doufám, že to o víkendu podepíšeme." first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Tovární tým před závodem v Katalánsku 2020

23.09.2020

Po nevydařeném druhém závodu v Misanu má Valentino Rossi ihned možnost odčinit svou chybu, kdy nejspíše lehce přebrzdil přední kolo a upadl v druhém kole závodu. Nicméně po závodu Valentino stejně uvedl, že zkoušeli nové nastavení, aby byla lepší akcelerace a přilnavost na zadním kole, což fungovalo do samotného závodu, kde neměl přilnavost na zadním […] The post Tovární tým před závodem v Katalánsku 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Rossi s Petronasem jen na rok, potom vlastní tým VR46

21.09.2020

Podle serveru GPone byl mezi prvním a druhým závodem v Misanu, konkrétně ve středu 16. září, podepsán v bydlišti Valentina Rossiho v Tavullii, respektive v sídle jeho firmy VR46    roční kontrakt se stájí SIC Petronas Yamaha. Základem pro tuto informaci byl tweet šéfa týmu SIC Petronas Razlana Razaliho, který k fotografii recepce hlavní budovy […] The post Rossi s Petronasem jen na rok, potom vlastní tým VR46 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Velká Cena Emilia-Romagna MotoGP – Misano 2 2020

20.09.2020

Před startem sedmého závodu sezóny MotoGP, který se jel stejně jako minulý týden na okruhu v Misanu, tentokrát pod názvem Emilia-Romagna GP, si se všemi zúčastněnými zahrálo počasí, když byl předchozí závod Moto2 přerušen kvůli dešti, který trať okruhu ochladil a změnil míru přilnavosti pneumatik. Většina jezdců se na své motocykly rozhodla obout hard/medium pneumatiky, […] The post Velká Cena Emilia-Romagna MotoGP – Misano 2 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Sobotní trénink a kvalifikace MotoGP – Misano 2 2020

19.09.2020

FP – 3 Na začátku třetího tréninku šli do čela opět jezdci, kteří byli rychlí také v pátečních trénincích, když se po prvních výjezdech pořadí srovnalo za nejrychlejším Polem Espargarem v podobě Bagnaia, Morbidelli, Rins, Nakagami, Dovizioso. Valentino Rossi byl tak jako včera na dvanácté pozici. Maverick Vinales byl až na dvacáté pozici a zřetelně […] The post Sobotní trénink a kvalifikace MotoGP – Misano 2 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Páteční tréninky MotoGP – Misano 2 2020

18.09.2020

Na první páteční tréninky kategorie MotoGP před sedmým závodem sezóny 2020 na okruhu v Misanu, kde bylo opět slunečné, polojasné počasí s příjemnými teplotami okolo 25°C. Po prvních výjezdech na trať byl ve vedení vítěz nedělního závodu Franco Morbidelli před Polem Espargarem a Fabiem Quartararem, Valentino Rossi byl na třinácté pozici a Maverick Vinales, který […] The post Páteční tréninky MotoGP - Misano 2 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Tisková konference MotoGP – Misano 2 2020

17.09.2020

Tiskové konference jezdců MotoGP před sedmým závodem sezóny, která se jede znovu na okruhu v Misanu, se zúčastnili Valentino Rossi, Andrea Dovizioso, Pecco Bagnaia, Franco Morbidelli, Joan Mir a Aleix Espargaro.  Valentino Rossi na tiskovce kromě jiného uvedl: “To že je šampionát takto vyrovnaný je skvělé, protože za normálních okolností je šampionát v tuto dobu […] The post Tisková konference MotoGP - Misano 2 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

1 2 3 ... 69
reklama
Obytná vozidla HYKRO

Prodej a půjčovna obytných aut a karavanů - skladem více jak 130 vozů

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!