» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

SkútrPortál.cz

info

HONDA FORZA 125, modelový rok 2021

20.10.2020

Představujeme - Forza 125, jakožto prémiový sportovní/GT skútr značky Honda, si drží své místo v záři reflektorů díky kosmetickým vylepšením, které mu přidávají na prémiovém vzhledu a dále zlepšují jeho aerodynamiku. Elektricky ovládaný štít má o 40 mm větší rozsah nastavení, praktickou novinkou je USB nabíječka zabudovaná ve schránce na rukavice. Motor eSP nově přichází se systémem nastavitelné kontroly trakce HSTC a plní emisní normu EURO5.

 

BeRider – sdílené elektrické skútry

19.10.2020

Ostatní - Spěcháte na schůzku, potřebujete si něco vyřídit v centru nebo se prostě jen tak chcete projet a vyčistit si hlavu? Přesně proto tu jsou sdílené elektrické skútry BeRider.

 

NANOPROTECH se stěhuje

16.10.2020

Bleskovky - Po dvou letech nastal čas na další posun a naše dosavadní kanceláře ve skladovém areálu na Zličíně od listopadu vyměníme za útulnější zázemí rodinného domu v Přední Kopanině. Nová adresa je K Tuchoměřicům 139, 164 00 Praha-Přední Kopanina.

 

Honda Forza 350 ccm

15.10.2020

Představujeme - Jak už jsme vás včera informovali, Honda představila pro rok 2021 nový maxiskútr s označením Forza 750. Pro příští rok, se ale řada Forza rozroste nejen o model o obsahu 750 ccm, ale i o model o obsahu 350 ccm, který vám představíme dnes. výšený zdvihový objem motoru středně velkého sportovního/GT skútru Honda umožnil zvýšení maximální rychlosti a zlepšení akcelerace. Motor „enhanced Smart Power+“ (eSP+) nyní splňuje emisní normu EURO5. Kosmetická vylepšení zdůrazňují prémiový charakter stroje a zlepšují aerodynamiku. Elektricky ovládaný štít má o 40 mm větší rozsah nastavení a k vyššímu pohodlí přispívá i USB nabíječka. Forza 350 volitelně umožňuje bezdrátový přístup jezdce k různým funkcím jeho chytrého telefonu prostřednictvím nového systému hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control system.

 

Honda představila model Forza o objemu 750 ccm!

14.10.2020

Představujeme - Společnost Honda představuje zcela nový velkoobjemový skútr Forza 750. Jakožto nejvyšší model prestižní řady Forza přichází tento vrcholný městský stroj s příslibem vzrušující jízdy a maximálního komfortu zabaleného do high-tech stylu. Dynamická akcelerace je samozřejmostí díky výkonnému dvouválcovému motoru o objemu 745 cm3 vybavenému elektronicky řízenou škrticí klapkou, 3 přednastavenými jízdními režimy a systémem nastavitelné kontroly trakce Honda se 3 úrovněmi. Trubkový ocelový rám, hliníkové kyvné rameno, zavěšení zadního kola typu Pro-Link a 17/15palcové přední/zadní kolo jsou zárukou jisté ovladatelnosti. Účinné brzdění zajišťují dva radiálně umístěné čtyřpístové brzdové třmeny. Do schránky pod sedlem se vejde integrální přilba a schránka je vybavena USB zásuvkou; veškeré osvětlení je tvořeno LED diodami a 5palcový TFT displej umožňuje připojení chytrého telefonu prostřednictvím nového systému hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control system. Pro držitele řidičského oprávnění A2 bude k dispozici také verze s výkonem 35 kW.

 

Suzuki vybavilo své modely Access 125 a Burgman technologií Bluetooth

09.10.2020

Bleskovky - Suzuki vybavilo své dva modely skútrů (Access a Burgman) moderní technologií Bluetooth, díky které se po spárování s aplikací Suzuki Ride connect přenesete se svým skútrem do 21. století! Navigace, výstrahy při překročení rychlosti, upozornění na sms, whatsap či hovor jsou pak samozřejmostí. Nevýhodou je fakt, že technologie nejdou "doinstalovat" do již prodaných skútrů. Druhou a to poměrně zásadní nevýhodou je pak skutečnost, že vše si zatím můžete pořídit jen V Indii :-)

 

Kymco Agility 300

06.10.2020

Videa - Legendární Agilitka posílila a to rovnou o 125 "kubíků". Za cenu 114 990,- Kč dostanete hbitý a úsporný skútr s obrovským úložným prostorem, který pojme až 2 integrální přilby! Skútr je už v základu vybaven větrným štítkem a kryty rukou, díky kterým je jízda komfortnější i při špatném počasí. LED technologie, ABS a spousty dalšího jsou už standardem.

 

Designový nábytek pro milovníky skútrů

05.10.2020

Představujeme - Zařizujete si byt? Máte rádi netradiční věci a fandíte skútrům? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak máme tip třeba právě pro vás. Originální designový nábytek jehož součástí jsou části skútru lze zakoupit i u nás v ČR. Za originalitu si ale budete muset něco připlatit. Cena startuje na necelých 16 000,- kč za odkládací stolek s lampičkou ...

 

Helma RPHA 90S Bekavo MC1 - bezpečnost především

28.09.2020

Představujeme - Společnost HJC je jedna z nejstarších značek na trhu, která se již 45 let zabývá výrobou výhradně motocyklových přileb, díky tomu lze zaručit nejvyšší kvalitu přileb pro motocyklisty v Evropě, ale i po celém světě. V posledních několika letech HJC zaměřilo svou veškerou pozornost na vytváření inovačních technologií a nejmodernějších přileb naší doby. V redakci jsme díky spolupráci se společností BONMOTO dostali možnost otestovat helmu HJC RPHA 90S Bekavo MC1.

 

Elektrické "prase" na prodej...

23.09.2020

Bleskovky - Když se v roce 2014 vrátilo legendární "Prase" (rozumějte skútr ČZ typ 506) v elektro verzi, způsobilo to poprask. Nejeden vyznavač jedné stopy si chtěl skútr koupit, jenže skútr se vrátil opatřen ne právě lidovou cenovkou (cca 250 000,- Kč). Přesto se po první sérii doslova a do písmene zaprášilo. Na druhou sérii už, ale nedojde. Čezeta je na prodej!

 
1 2 3 ... 46
reklama
Obytná vozidla HYKRO

Prodej a půjčovna obytných aut a karavanů - skladem více jak 130 vozů

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!